Airmax Internet Wojszyn: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wojszyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wojszyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wojszyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat głogowski.

światłowód Wojszyn

Airmax Światłowód Wojszyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wojszyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wojszyn. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści standardowego światłowodu, oferuje także wartość dodaną w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wojszyn, łatwo podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wojszyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie