Airmax Internet Taczów Mały: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Taczów Mały - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Taczów Mały i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Taczów Mały, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat trzebnicki.

światłowód Taczów Mały

Airmax Światłowód Taczów Mały bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Taczów Mały.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Taczów Mały. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Taczów Mały, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Taczów Mały
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie