Airmax Internet Radzimowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Radzimowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Radzimowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Radzimowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat jaworski.

światłowód Radzimowice

Airmax Światłowód Radzimowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Radzimowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Radzimowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w postaci: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Radzimowice, z łatwością podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Radzimowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie