Airmax Internet Jerzmanowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jerzmanowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jerzmanowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jerzmanowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat legnicki.

światłowód Jerzmanowice

Airmax Światłowód Jerzmanowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jerzmanowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jerzmanowice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jerzmanowice, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Jerzmanowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie