Airmax Internet Ujazd Górny: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ujazd Górny - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ujazd Górny i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ujazd Górny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat średzki.

światłowód Ujazd Górny

Airmax Światłowód Ujazd Górny bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ujazd Górny.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ujazd Górny. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ujazd Górny, szybko i łatwo podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Ujazd Górny
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie