Airmax Internet Włodzienin-Kolonia - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Włodzienin-Kolonia - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Włodzienin-Kolonia i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Włodzienin-Kolonia, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat głubczycki.

światłowód Włodzienin-Kolonia

Airmax Światłowód Włodzienin-Kolonia bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Włodzienin-Kolonia.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Włodzienin-Kolonia. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Włodzienin-Kolonia, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Włodzienin-Kolonia
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie