Airmax Internet Gierczyn: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Gierczyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gierczyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gierczyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat lwówecki.

światłowód Gierczyn

Airmax Światłowód Gierczyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gierczyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Gierczyn. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gierczyn, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Gierczyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie