Airmax Internet Krogulec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Krogulec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krogulec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krogulec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat karkonoski.

światłowód Krogulec

Airmax Światłowód Krogulec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krogulec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Krogulec. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych korzyści w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krogulec, szybko można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Krogulec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie