Airmax Internet Sądrożyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Sądrożyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sądrożyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sądrożyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oleśnicki.

światłowód Sądrożyce

Airmax Światłowód Sądrożyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sądrożyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Sądrożyce. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych korzyści w formie: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sądrożyce, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Sądrożyce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie