Airmax Internet Przylesie Dolne - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Przylesie Dolne - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przylesie Dolne i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przylesie Dolne, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat brzeski.

światłowód Przylesie Dolne

Airmax Światłowód Przylesie Dolne bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przylesie Dolne.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Przylesie Dolne. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wartość dodaną pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przylesie Dolne, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Przylesie Dolne
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie