Airmax Internet Podkamień - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Podkamień - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Podkamień i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Podkamień, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Podkamień

Airmax Światłowód Podkamień bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Podkamień.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Podkamień. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a przecież naprawienie okablowania często zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Podkamień, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Podkamień
image/svg+xml
internet Podkamień

Airmax Internet Podkamień i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie