Airmax Internet Lubków: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Lubków - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lubków i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lubków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat bolesławiecki.

światłowód Lubków

Airmax Światłowód Lubków bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lubków.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Lubków. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość w formie: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lubków, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Lubków
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie