Airmax Internet Wielkie Łąki - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wielkie Łąki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wielkie Łąki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wielkie Łąki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Wielkie Łąki

Airmax Światłowód Wielkie Łąki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wielkie Łąki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wielkie Łąki. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości w formie: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wielkie Łąki, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Wielkie Łąki
image/svg+xml
internet Wielkie Łąki

Airmax Internet Wielkie Łąki i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie