O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wielkie Łąki - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wielkie Łąki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wielkie Łąki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Wielkie Łąki

Airmax Światłowód Wielkie Łąki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wielkie Łąki. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe wartości w formie: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli często zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Wielkie Łąki
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online na żywo i inne multimedia

Airmax światłowodowy zapewnia także dostęp do różnorodnych multimediów, jak TV online na żywo – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV możesz nabyć u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu dokładnie przeczytać regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile potrzebujesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Dostęp jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Wielkie Łąki. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Konradów Węża Kubice Makowice Ulanowice Ulianówka Skorochów Bielice Ujeździec Meszno Siedlec Niwnica Gierałcice Stary Paczków Bykowice Jasienica Dolna Bodzanów Nadziejów Morów Smolarnia Lubiatów Sławniowice Smolice Kijów Rysiowice Maciejowice Ligota Wielka Mroczkowa Myszowice Kępnica Grądy Regulice Kuropas Sadurczyce Pniewie Chałupki Strobice Jarnołtów Lasowice Janowa Nieradowice Konradowa Jasienica Górna Wielkie Łąki Unikowice Kałków Rynarcice Rączka Biała Nyska Hajduki Charbielin Stary Grodków Śmieciak Sowin Przydroże Wielkie Bednary Jędrzychów Koperniki Gościce Wójcice Rzymkowice Goświnowice Łambinowice Wierzbie Iława Domaszkowice Piotrowice Nyskie Sarnowice Wierzbno Ścibórz Stara Jamka Skoroszyce Gryzów Białowieża Biskupów Śliwice Ratnowice Burgrabice Goraszowice Nysa Nowy Las Głuchołazy Korfantów Wyszków Śląski Kwiatków Nowaki Hanuszów Prusinowice Lipowa Mańkowice Pleśnica Frydrychów Kamienica Trzeboszowice Korzekwice Nowy Świętów Siestrzechowice Markowice Włostowa Puszyna Ogonów Przechód Ścinawa Mała Wierzbięcice Budzieszowice Piechocice Niesiebędowice Malerzowice Małe Podkamień Brzeziny Wilamowa Suszkowice Pakosławice Goszowice Starowice Biechów Chróścina Okopy Sękowice Otmuchów Głębinów Broniszowice Jodłów Radzikowice Kuźnica Ligocka Sidzina Paczków Lasocice Dobrzyków Buków Ścinawa Nyska Czarnolas Drogoszów Lisie Kąty Reńska Wieś

W trakcie zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla młodzieży i dorosłych zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie hobby. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Wielkie Łąki. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich niepowtarzalnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i trafny dobór naprawdę korzystnej technologii IT z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – również dla miejscowości Wielkie Łąki. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u rozmaitych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Wielkie Łąki. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto TV internetową i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie