Airmax Internet Dzbanów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Dzbanów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dzbanów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dzbanów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat ząbkowicki.

światłowód Dzbanów

Airmax Światłowód Dzbanów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dzbanów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dzbanów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe zalety pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dzbanów, z łatwością można podłączyć do Internetu dużą ilość sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Dzbanów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie