Airmax Internet Zabornia: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Zabornia - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zabornia i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zabornia, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat głogowski.

światłowód Zabornia

Airmax Światłowód Zabornia bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zabornia.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Zabornia. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskiwanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zabornia, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Zabornia
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie