Airmax Internet Dzierżysławice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Dzierżysławice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dzierżysławice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dzierżysławice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat prudnicki.

światłowód Dzierżysławice

Airmax Światłowód Dzierżysławice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dzierżysławice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Dzierżysławice. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wartość dodaną pod postacią: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dzierżysławice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Dzierżysławice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie