Airmax Internet Twardogóra: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Twardogóra - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Twardogóra i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Twardogóra, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oleśnicki.

światłowód Twardogóra

Airmax Światłowód Twardogóra bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Twardogóra.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Twardogóra. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Twardogóra, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Twardogóra
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie