Airmax Internet Lewin Brzeski - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Lewin Brzeski - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lewin Brzeski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lewin Brzeski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat brzeski.

światłowód Lewin Brzeski

Airmax Światłowód Lewin Brzeski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lewin Brzeski.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Lewin Brzeski. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów w formie: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lewin Brzeski, szybko i łatwo podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Lewin Brzeski
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie