Airmax Internet Żurawiniec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Żurawiniec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Żurawiniec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Żurawiniec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat średzki.

światłowód Żurawiniec

Airmax Światłowód Żurawiniec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Żurawiniec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Żurawiniec. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych korzyści w postaci: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Żurawiniec, szybko można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Żurawiniec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie