Airmax Internet Ludów Śląski: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ludów Śląski - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ludów Śląski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ludów Śląski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat strzeliński.

światłowód Ludów Śląski

Airmax Światłowód Ludów Śląski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ludów Śląski.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Ludów Śląski. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ludów Śląski, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Ludów Śląski
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie