Airmax Internet Rączka - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Rączka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rączka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rączka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Rączka

Airmax Światłowód Rączka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Rączka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Rączka. Oferujemy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych korzyści pod postacią: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie kabla. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Rączka, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Rączka
image/svg+xml
internet Rączka

Airmax Internet Rączka i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie