O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nakło - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nakło i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nakło, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat opolski.

światłowód Nakło

Airmax Światłowód Nakło bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Nakło. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a przecież naprawa okablowania zwykle trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet oraz różne usługi multimedialne

Internet Airmax to także możliwość korzystania z różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV przez Internet – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym możesz kupić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi zawsze sprawdzić regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, zyskujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym zakątku w domu czy w firmie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Nakło. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Ligota Prószkowska Otok Zakrzów Turawski Zagwiździe Brzezie Sosnówka Dąbrowa Skarbiszowice Łubniany Przywory Dobrzeń Mały Zimnice Małe Polska Nowa Wieś Kadłub Turawski Krasna Góra Sokolniki Wawelno Winów Młodnik Góra Kup Chrzowice Sady Molestowice Kurznie Chrząszczyce Szczedrzyk Nakło Smolnik Jaśkowice Dobrzeń Wielki Staniszcze Małe Bierdzany Świerkle Magnuszowice Schodnia Kąty Zimnice Wielkie Kobylno Popielów Stare Siołkowice Żelazna Szydłowiec Roszkowice Antoniów Opole Tułowice Małe Radomierowice Wrzoski Kosorowice Ozimek Goszczowice Kolanowice Brynica Babi Las Turawa Dylaki Brzęczkowice Chmielowice Boguszyce Piotrowa Narok Kolonia Jaśkowice Ostrówek Dębiniec Kotórz Mały Niewodniki Gracze Krzyżowa Dolina Komprachcice Stobrawa Przysiecz Surowina Sarny Wielkie Karłowice Karłowiczki Tłustoręby Wolny Domecko Kaniów Stare Budkowice Wybłyszczów Górki Dębie Ochodze Mechnice Tarnica Osiny Nowe Budkowice Chróścice Pustków Tarnów Opolski Gościejowice Michałówek Pucnik Radoszowice Lędziny Czarnowąsy Źlinice Węgry Murów Niemodlin Kały Złotniki Borki Jełowa Jedlice Sławice Raszowa Chrząstowice Ligota Tułowicka Wydrowice Nowa Kuźnia Folwark Dziekaństwo Dębska Kuźnia Luboszyce Prószków Ligota Turawska Grabie Dąbrówka Łubniańska Kępa Krasiejów Tułowice

W ciągu minionej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla człowieka zjawiskiem tak powszechnym, że trudno teraz nawet wyobrazić sobie naukę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, transfer zdjęć i filmów albo rozwijanie wiedzy. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, także w miejscowości Nakło. Wybór zależy głównie od oczekiwań klienta i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym preferencjom. Właśnie dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Nakło. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u najpopularniejszych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Nakło. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o dużej przepustowości, a także telewizję przez Internet i telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie