Airmax Internet Zduńska Wola: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Zduńska Wola - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zduńska Wola i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zduńska Wola, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat zduńskowolski.

światłowód Zduńska Wola

Airmax Światłowód Zduńska Wola bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zduńska Wola.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Zduńska Wola. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zduńska Wola, łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Zduńska Wola
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie