Airmax Internet Szklarka: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Szklarka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szklarka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szklarka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

światłowód Szklarka

Airmax Światłowód Szklarka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Szklarka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Szklarka. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle trwa wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Szklarka, z łatwością można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Szklarka
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie