Airmax Internet Dziuplina: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Dziuplina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dziuplina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dziuplina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat oławski.

światłowód Dziuplina

Airmax Światłowód Dziuplina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dziuplina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Dziuplina. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dziuplina, szybko można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Dziuplina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie