Airmax Internet Cyprzanów zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Cyprzanów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Cyprzanów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Cyprzanów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat raciborski.

światłowód Cyprzanów

Airmax Światłowód Cyprzanów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Cyprzanów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Cyprzanów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Cyprzanów, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Cyprzanów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie