Airmax Internet Wilczyn: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Wilczyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wilczyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wilczyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat polkowicki.

światłowód Wilczyn

Airmax Światłowód Wilczyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wilczyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wilczyn. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkową wartość pod postacią: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania czasem zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wilczyn, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wilczyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie