Airmax Internet Dobrodzień - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Dobrodzień - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dobrodzień i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dobrodzień, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat oleski.

światłowód Dobrodzień

Airmax Światłowód Dobrodzień bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dobrodzień.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Dobrodzień. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dobrodzień, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Dobrodzień
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie