Airmax Internet Janowa - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Janowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Janowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Janowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Janowa

Airmax Światłowód Janowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Janowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Janowa. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Janowa, nareszcie można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Janowa
image/svg+xml
internet Janowa

Airmax Internet Janowa i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie