O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Janowa - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Janowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Janowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Janowa

Airmax Światłowód Janowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Janowa. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz kompletu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów zwykle trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, nareszcie można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online na żywo oraz inne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV online na żywo – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz nabyć u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi dokładnie poznać regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Janowa. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Kwiatków Łambinowice Skorochów Lasocice Drogoszów Sidzina Śmieciak Frydrychów Makowice Ligota Wielka Koperniki Kubice Sowin Wierzbno Jasienica Górna Malerzowice Małe Gryzów Smolarnia Meszno Gościce Wielkie Łąki Iława Ogonów Unikowice Przydroże Wielkie Rysiowice Śliwice Korzekwice Chałupki Goszowice Rączka Niesiebędowice Biechów Piotrowice Nyskie Jędrzychów Gierałcice Radzikowice Ulanowice Trzeboszowice Brzeziny Stara Jamka Wyszków Śląski Biała Nyska Stary Grodków Głuchołazy Białowieża Regulice Wilamowa Siedlec Hajduki Głębinów Sadurczyce Jodłów Ulianówka Charbielin Mańkowice Lipowa Stary Paczków Reńska Wieś Bykowice Otmuchów Lasowice Bielice Nysa Niwnica Wierzbie Kałków Morów Ścinawa Mała Budzieszowice Okopy Kamienica Pniewie Kuźnica Ligocka Przechód Ścinawa Nyska Pakosławice Podkamień Węża Sękowice Puszyna Smolice Buków Piechocice Kuropas Prusinowice Wierzbięcice Goświnowice Maciejowice Konradowa Strobice Ujeździec Myszowice Bednary Ratnowice Sławniowice Nowy Świętów Hanuszów Korfantów Pleśnica Domaszkowice Starowice Lubiatów Nadziejów Bodzanów Rzymkowice Czarnolas Lisie Kąty Włostowa Rynarcice Goraszowice Kępnica Sarnowice Konradów Paczków Janowa Wójcice Nieradowice Jasienica Dolna Ścibórz Nowy Las Siestrzechowice Kijów Nowaki Jarnołtów Dobrzyków Skoroszyce Markowice Grądy Burgrabice Biskupów Broniszowice Suszkowice Mroczkowa Chróścina

W ciągu minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak standardowym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie pasji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Janowa. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich specjalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikowi błyskawiczny i efektywny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Janowa. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u wszystkich przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Janowa. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także telewizję i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zakończyć współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie