Airmax Internet Sosnówka: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Sosnówka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sosnówka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sosnówka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat karkonoski.

światłowód Sosnówka

Airmax Światłowód Sosnówka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sosnówka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Sosnówka. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe korzyści w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki domu i ogrodu), niesamowitych szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sosnówka, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Sosnówka
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie