Airmax Internet Toporów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Toporów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Toporów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Toporów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wieluński.

światłowód Toporów

Airmax Światłowód Toporów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Toporów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Toporów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Toporów, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Toporów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie