Airmax Internet Kurzawka - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kurzawka - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kurzawka i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kurzawka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzelecki.

światłowód Kurzawka

Airmax Światłowód Kurzawka bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kurzawka.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Kurzawka. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kurzawka, łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kurzawka
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie