Airmax Internet Strzegów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Strzegów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Strzegów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Strzegów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat strzeliński.

światłowód Strzegów

Airmax Światłowód Strzegów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Strzegów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Strzegów. Oferujemy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych korzyści pod postacią: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), dużej szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie kabla. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Strzegów, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Strzegów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie