Airmax Internet Strobice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Strobice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Strobice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Strobice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Strobice

Airmax Światłowód Strobice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Strobice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Strobice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkową wartość w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Strobice, szybko można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Strobice
image/svg+xml
internet Strobice

Airmax Internet Strobice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie