Airmax Internet Tomaszów: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Tomaszów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Tomaszów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Tomaszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat radomszczański.

światłowód Tomaszów

Airmax Światłowód Tomaszów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Tomaszów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Tomaszów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe zalety w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), rewelacyjnych szybkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może trwać sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Tomaszów, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Tomaszów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie