Airmax Internet Drożów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Drożów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Drożów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Drożów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat polkowicki.

światłowód Drożów

Airmax Światłowód Drożów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Drożów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Drożów. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawa kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Drożów, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Drożów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie