Airmax Internet Siemianów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Siemianów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Siemianów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Siemianów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat strzeliński.

światłowód Siemianów

Airmax Światłowód Siemianów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Siemianów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Siemianów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wartość dodaną w formie: braku kabli (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Siemianów, szybko podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Siemianów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie