Airmax Internet Kozice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kozice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kozice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kozice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat legnicki.

światłowód Kozice

Airmax Światłowód Kozice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kozice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kozice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity w formie: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnych prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kozice, łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Kozice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie