Airmax Internet Olszanica: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Olszanica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Olszanica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Olszanica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat złotoryjski.

światłowód Olszanica

Airmax Światłowód Olszanica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Olszanica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Olszanica. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe korzyści pod postacią: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku AirFiber sieci kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania zwykle trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Olszanica, bez problemu można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Olszanica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie