Airmax Internet Mroczkowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mroczkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mroczkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mroczkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat lwówecki.

światłowód Mroczkowice

Airmax Światłowód Mroczkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mroczkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Mroczkowice. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych korzyści w formie: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mroczkowice, z łatwością podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Mroczkowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie