Airmax Internet Krzyżowice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Krzyżowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krzyżowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krzyżowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Krzyżowice

Airmax Światłowód Krzyżowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krzyżowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Krzyżowice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe zalety w formie: braku kabli (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może trwać sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krzyżowice, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Krzyżowice
image/svg+xml
internet Krzyżowice

Airmax Internet Krzyżowice i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie