Airmax Internet Jugowiec: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Jugowiec - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jugowiec i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jugowiec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat średzki.

światłowód Jugowiec

Airmax Światłowód Jugowiec bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jugowiec.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Jugowiec. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jugowiec, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Jugowiec
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie