Airmax Internet Wąsice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wąsice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wąsice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wąsice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kluczborski.

światłowód Wąsice

Airmax Światłowód Wąsice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wąsice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Wąsice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wąsice, z łatwością podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Wąsice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie