Airmax Internet Mikoszowa: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mikoszowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mikoszowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mikoszowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat świdnicki.

światłowód Mikoszowa

Airmax Światłowód Mikoszowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mikoszowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Mikoszowa. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych korzyści w postaci: braku kabli (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku światłowodu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mikoszowa, szybko można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Mikoszowa
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie