Airmax Internet Szydłowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Szydłowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szydłowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szydłowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat brzeski.

światłowód Szydłowice

Airmax Światłowód Szydłowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Szydłowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Szydłowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zawrotnej prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Szydłowice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Szydłowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie