Airmax Internet Osła: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Osła - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Osła i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Osła, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat bolesławiecki.

światłowód Osła

Airmax Światłowód Osła bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Osła.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Osła. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia uzyskanie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że serwis kabla czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Osła, z łatwością podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Osła
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie