Airmax Internet Ozorzyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Ozorzyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ozorzyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ozorzyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

światłowód Ozorzyce

Airmax Światłowód Ozorzyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Ozorzyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Ozorzyce. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe profity w formie: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że serwis przewodów na ogół trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Ozorzyce, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Ozorzyce
image/svg+xml
internet Ozorzyce

Airmax Internet Ozorzyce i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie