Airmax Internet Sławęcin: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Sławęcin - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sławęcin i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sławęcin, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat ząbkowicki.

światłowód Sławęcin

Airmax Światłowód Sławęcin bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sławęcin.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Sławęcin. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sławęcin, z łatwością podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Sławęcin
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie