Airmax Internet Żerzuszyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Żerzuszyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Żerzuszyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Żerzuszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

światłowód Żerzuszyce

Airmax Światłowód Żerzuszyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Żerzuszyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Żerzuszyce. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla może trwać sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Żerzuszyce, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Żerzuszyce
image/svg+xml
internet Żerzuszyce

Airmax Internet Żerzuszyce i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie