Airmax Internet Turze zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Turze - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Turze i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Turze, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat raciborski.

światłowód Turze

Airmax Światłowód Turze bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Turze.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Turze. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), doskonałych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Turze, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Turze
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie